Kontakti

CENTRALA 01-8900-400            
Fax 01-8900-423  
 
UPRAVA ZD LITIJA  
Direktorica     
Jožefa Kežar, dr. med., spec. ginek. in porodn. 01-8900-401   
   zd.litija@siol.net    
Pomočnica direktorice   
Jožica Petrič, dipl. med. sestra 01-8900-403   
   jozica.petric@zd-litija.si    
Kadrovska služba
Tjaša Šmejc 01-8900-402
   zd.litija@siol.net    
Računovodstvo
Nika Zavrl 01-8900-424
✉   nika.zavrl@zd-litija.si    
Blagajna  
Mojca Meke 01-8900-400 INT.461  
✉   mojca.meke@zd-litija.si    
Helena Mirtič 01-8900-400 INT.462  
✉   helena.mirtic@zd-litija.si    
 
Obravnava kršitve pacientovih pravic  
     
     
SPLOŠNE AMBULANTE ZA ODRASLE  
Irma Blaževič, dr. med., spec. druž. med. 01-8900-405  
✉   amb.dr.blazevic@zd-litija.si    
✉   irma.blazevic@zd-litija.si    
Sabina Kokot, dr. med. 01-8900-406  
✉   amb.dr.kokot@zd-litija.si    
✉   sabina.kokot@zd-litija.si    
Marko Kolšek, dr. med., spec. spl. med. 01-8900-407  
✉   amb.dr.kolsek@zd-litija.si    
✉   marko.kolsek@zd-litija.si    
Pavel Pajntar, dr. med. 01-8900-409  
✉   amb.dr.pajntar@zd-litija.si    
✉   pavel.pajntar@zd-litija.si    
Katarina Lucija Glas, dr. med., spec. spl. med. 01-8900-404  
✉   amb.dr.glas@zd-litija.si    
✉   katarina.glas@zd-litija.si    
Milojka Juteršek, dr. med., spec. spl. med. 01-8900-412  
✉   amb.dr.jutersek@zd-litija.si    
✉   milojka.jutersek@zd-litija.si    
Leon Kranjec, dr.med., spec. druž.med. 01-8900-409  
✉   amb.dr.kranjec@zd-litija.si    
✉   leon.kranjec@zd-litija.si    
Klemen Lipovšek, dr. med., spec. spl. med. 01-8900-404  
✉   amb.dr.lipovsek@zd-litija.si    
✉   klemen.lipovsek@zd-litija.si    
Barbara Jemec Zalar, dr.med., spec. druž.med. 01-8900-413  
✉   amb.dr.zalar@zd-litija.si    
✉   jemec.zalar.barbara@zd-litija.si    
Silvija Doblekar, dr. med. spec. druž. med. 01-8900-412 
✉   amb.dr.doblekar@zd-litija.si    
✉   silvija.doblekar@zd-litija.si    
     
GINEKOLOGIJA  
Jožefa Kežar, dr. med., spec. ginek. in porodn. 01-8900-410  
✉   amb.dr.kezar@zd-litija.si    
✉   jozica.kezar@zd-litija.si    
Mirko Jurca, dr. med., spec. ginek. in porodn. 01-8900-410  
Andrej Pogačnik, dr. med., spec. ginek. in porodn. 01-8900-410  
Irena Kirar Fazarinc, dr. med. spec. ginek. in porod. 01-8900-410  
     
AMBULANTE ZA OTROKE IN MLADOSTNIKE  
Barbara Jemec Zalar, dr. med., spec. druž. med. 01-8900-413  
✉   amb.dr.zalar@zd-litija.si    
✉   jemec.zalar.barbara@zd-litija.si    
Klemen Lipovšek, dr. med., spec. druž. med. 01-8900-404  
✉   amb.dr.lipovsek@zd-litija.si    
✉   klemen.lipovsek@zd-litija.si    
Manca Jerman, dr. med., spec. ped. 01-8900-413  
✉   amb.dr.jerman@zd-litija.si    
✉   manca.jerman@zd-litija.si    
      
FIZIOTERAPIJA    
Damjana Šteh, dipl. fizioterapevtka 01-8900-420  
✉   fizioterapija@zd-litija.si    
✉   damjana.steh@zd-litija.si    
Aleksandra Murko, dipl. fizioterapevtka 01-8900-420  
✉   fizioterapija@zd-litija.si    
✉   aleksandra.murko@zd-litija.si    
Tina Grahek, dipl. fizioterapevtka 01-8900-420  
✉   fizioterapija@zd-litija.si    
Zlata Hajdarević, dipl. fizioterapevtka 01-8900-420  
✉   fizioterapija@zd-litija.si    
     
ZOBOZDRAVSTVENE AMBULANTE  
Tina Slivar, dr. dent. med. 01-8900-414  
✉   tina.slivar@zd-litija.si    
Vasilije Stoilovski, dr. dent. med. 01-8900-415  
✉   vasilije.stoilovski@zd-litija.si    
Eva Kržišnik, dr. dent. med. 01-8900-416  
✉   eva.krzisnik@zd-litija.si    
Aleksandar Kostić, dr. dent. med. 01-8900-417  
✉   aleksandar.kostic@zd-litija.si    
Georg Bolis, dr. dent. med. 01-8900-418  
✉   georg.bolis@zd-litija.si    
      
RENTGENOLOGIJA    
Milena Pavlin, dipl. ing. radiol.
01-8900-427  
✉   rentgenologija@zd-litija.si    
Alenka Senica Kirn, dr. med., spec. radiol. 01-8900-427  
        
     
DIAGNOSTIČNI LABORATORIJ 01-8900-400  
✉   laboratorij@zd-litija.si    
        
ZDRAVSTVENO VZGOJNI CENTER    
✉   zdravstvena.vzgoja@zd-litija.si    
     
VZDRŽEVANJE OBJEKTA  
Aleš Bahor 01-8900-421  
✉   ales.bahor@zd-litija.si
   
 
 

Za optimalno delovanje spletne strani uporabljamo piškotke.

- podrobne informacije..

- pravna podlaga (ZEKom-1)

- smernice informacijskega pooblaščenca

  Sprejemam piškotke.
EU Cookie Directive Module Information