SPLETNO NAROČANJE - nov način naročanja v ZD Litija z aplikacijo doZdravnika.si

V ZD Litija sedaj omogočamo nov način naročanja naših pacientov na pregled pri izbranem osebnem zdravniku.

Spletno naročanje prek aplikacije doZdravnika.si omogoča vsem pacientom, ki se registrirajo v aplikacijo, enostavno in samostojno izbiro med ponujenimi prostimi termini ter rezervacijo termina pri osebnem zdravniku.

Našim pacientom tako omogočamo, da se izognejo telefonskemu naročanju, čakanju na prosto telefonsko zvezo in se na pregled naročijo kar sami tudi izven uradnih ur ambulante, torej kadarkoli v dnevu, saj je spletno naročanje na voljo 24 ur na dan.

doZdravnika slika1

Trenutno je spletno naročanje omogočeno v ambulanti Betim Ejupi, dr. med., spec. druž. med., kmalu pa se bodo v sistem vključile tudi ostale ambulante v našem zdravstvenem domu.

Vabimo vas, da izkoristite sodoben način izbire in rezervacije termina za pregled pri svojem osebnem zdravniku in se pridružite uporabnikom aplikacije doZdravnika.si.

doZdravnika slika2