Obvestilo za javnost

Litija, 09.04.2020

Z dnem 6.4.2020, je Ministrstvo za zdravje z dopisom, št. 165-7/2020/359, Zdravstveni dom Litija umestilo pod koordinacijo vstopnega mesta Zdravstvenega doma Ljubljana. Zaradi načina organizacije, zadostnosti osebne varovalne opreme in osebja, Zdravstveni dom Litija, na območju svojega delovanja, obravnava paciente s sumom na Covid-19 , po objavljenem režimu dela.

Direktorica ZD Litija:
Jožefa Kežar, dr. med
spec. gin. in por.

Pooblaščeni zdravnik za COVID epidemijo
Klemen Lipovšek, dr. med.
spec. druž. med.