Ambulanta dr. Kržišnik

Zaradi epidemiološke situacije v državi vsi redni termini od 13.3. do 30.5.2020 odpadejo. O novih terminih boste obveščeni naknadno.

Od 18.5. do 29.5.2020 delujejo v ZD Litija dežurne zobozdravstvene ambulante za nujne primere. Vsi pacienti (tudi nujni) se morate predhodno naročiti, zaželeno je, da imate s seboj že izpolnjen in podpisan vprašalnik (dobite ga TUKAJ). V kolikor je naročen mladoleten otrok brez spremstva staršev oz. skrbnikov, mora imeti s seboj obrazec, ki so ga podpisali starši oz. skrbniki.