Preverjanje PCT pogojev

Spoštovani.

V ZD Litija bomo v skladu z vladno uredbo ob vstopu preverjali izpolnjevanje PCT pogojev.

DODATNI TERMINI CEPLJENJA

Spoštovani,

Zaradi povečanega povpraševanja bo, v soboto 18.9.2021 in nedeljo 19.9.2021, v prostorih cepilnega centra ZD Litija potekalo cepljenje, med 8.00 in 11.00 uro.

Naročanje ni potrebno.

Vabljeni!

VSTOP V ZD LITIJA!

-naročeni pacienti in nujna stanja

-PCT zaželjen; v primeru odsotnosti PCT se izvede epidemiološko preverjanje s vprašalnikom in merjenje telesne temperature

S 1.9.2021 imajo vstop v ustanovo le naročeni pacienti

Dragi občani in občanke,
ob skokovitem porastu okužb z delta različico COVID se nam obeta pestra jesen.

V ZD Litija bomo prilagajali delo epidemiološki sliki in se maksimalno trudili biti dostopni za vse storitve ves čas. O spremembah vas bomo obveščali tukaj in na Facebook strani NMP Litija.

S 1.9.2021 imajo vstop v ustanovo le naročeni pacienti, ki morajo kot do sedaj izpolniti vprašalnik, izmerili jim bomo tudi vročino. Seveda to ne velja za nenadno hudo zbolele.