Motnje v delovanju telefonskih storitev

Zaradi posodobitve omrežne infrastrukture lahko v soboto 11.6 in v nedeljo 12.6 prihaja do motenj v delovanju telefonskih storitev.

Prosimo za razumevanje.

Zaprto parkirišče za zdravstvenim domom

Spoštovani,

Zaradi gradbenih del je do nadaljnjega zaprto parkirišče za zdravstvenim domom. Še vedno je odprto spredaj in pri lekarni spodaj. Hvala za razumevanje!

Spoprijemanje s stresom

Zdravstveno vzgojni center ZD Litija

Spoprijemanje s stresom

4 delavnice vsak ponedeljek v mesecu maju 2022