Cepljenje odraslih proti klopnemu meningoencefalitisu (KME)

Z letom 2019 je bilo v Sloveniji v program cepljenja uvedeno cepljenje odraslih proti klopnemu meningoencefalitisu, in sicer za osebe stare 49 let (v letu 2019 to velja za osebe rojene v letu 1970). Cepljenje za to skupino se opravi s tremi odmerki cepiva, ki se plačajo iz sredstev obveznega zdravstvenega zavarovanja (OZZ). Vsem pacientom, ki spadajo v zgoraj navedeno skupino, bomo po pošti poslali točne napotitve za brezplačno cepljenje.

Več o cepljenju KME dobite na povezavi:

www.nijz.si/sl/cepljenje-proti-klopnemu-meningoencefalitisu

Vabilo v šolo za bodoče starše

sola za bodoce starse

Spoštovani bodoči starši!

Nahajate se v življenjskem obdobju, ki vam bo prineslo veliko novega. Pričakujete novega družinskega člana, kar je posebej za starše edinstven in neponovljiv dogodek. Da pa bo prehod v nov način življenja čim lažji, vaju prisrčno vabimo v Šolo za bodoče starše.

Testiranje telesne pripravljenosti

Preizkusite svojo telesno zmogljivost in se nam pridružite na testu hoje:

• 13.06.2019 ob 17:00
  • 20.06.2019 ob 17:00
  • 27.06.2019 ob 18:00

Dobimo se na parkirišču pred ZD Litija.

Obvezne prijave na informacijah ZD Litija 8900-400.

Okulistika: Samoplačniški pregledi

Obveščamo vas, da bo v ZD z dnem 03.06.2019 Litija pričela z opravljanjem samoplačniških pregledov okulistka Petra Mihalek Novak, dr.med., spec. oftalol.

Za samoplačniške preglede se lahko naročite na telefonsko številko 01/8900-407 ( sestra Mija Mahkovec ) ali na centrali, št. 01/8900-400.

Cenik je objavljen med rubriko samoplačniške storitve.

Šola za starše: Sprememba urnika

Spoštovani,

obveščamo, da je spremenjen urnik šole za starše. In sicer predavanje Biobanke ni v torek 21.5.2019 ob 18.15 uri, temveč v ponedeljek, 20.05.2019 ob 19.00 uri.

Za nevšečnost se opravičujemo in prosimo za razumevanje.